Skip to content Skip to footer

Access Bars başınızın içinden ve çevresinden geçen 32 enerji noktasıdır.

Herhangi bir şey hakkında sahip olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenini saklarlar.

Access Bars, vücutta kilitli olan düşüncelerin, duyguların, düşüncelerin, bakış açılarının, inançların vb. elektromanyetik yükünü dağıtır.

Erişim, bedeninizde kilitlediğiniz enerjilerin serbest bırakılması için kilidini açmakla ilgilidir. Barları çalıştırdığımızda, bazı şeyleri değiştirmek için sıkıştırdığınız yerin kilidini açarak bunu değiştirmenize izin veriyoruz. Kolaylaştırıcı, başın üzerindeki 32 noktaya hafifçe dokunarak onları harekete geçirir ve değişimin gerçekleşmesine izin veren alan olur.
Yaşam Tasarım Merkezi danışmanlarımız ile bu alanda çalışmak için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak bize ulaşabilirsiniz.

YAŞAM TASARIM MERKEZİ uygulamamızı yüklemek için
aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL