Skip to content Skip to footer

Hiç bir odaya girdiğinizde enerjinin yoğun olduğunu hissettiniz mi? Veya tam tersi, yeni biriyle tanıştınız ve “iyi enerjiye” sahip olduğu için hemen yakınlık hissettiniz mi? Muhtemelen diğer insanların auralarını hissediyorsunuz.

Aura “varlığımızın titreşimli katmanı, enerjik bir imza” olarak tanımlanabilir. Kuantum fiziğine göre, masalar, duvarlar ve vücutlarımız gibi katı şeyler de dahil olmak üzere her şeyin, birlikte titreşen, sıkı bir şekilde paketlenmiş atomlardan oluştuğunu belirtiyor.

Auralar tamamen enerjiyle ilgili olduğundan, hayatlarımızı sürdürürken diğer insanlardan ve dış dünyadan enerji alabiliriz, bu da kendimizi yabancı ve temelsiz hissetmemize neden olur. Aura temizliğinin devreye girdiği yer burasıdır, adından da anlaşılacağı gibi, auranızı size ait olmayan diğer enerjilerden temizlemekle ilgilidir.

Yaşam Tasarım Merkezi danışmanlarımız ile bu alanda çalışmak için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

YAŞAM TASARIM MERKEZİ uygulamamızı yüklemek için
aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL