Skip to content Skip to footer
Kuantum Danışmanı

Ayşegül Sıdan

1982 İzmir doğumluyum. Çanakkale 18 Mart üniversitesi gıda teknikerliği bölümünden mezun oldum. Dört yıl İzmir’de özel bir hastanede tıbbi asistanlık yaptıktan sonra, kızımın doğumuyla özel sektördeki çalışma hayatıma ara verdim.

Kendimi keşfetme ve evrensel sistemi anlama merakıyla aldığım Kundalini Reiki eğitimi, içsel yolculuğumda ilerlemek için önemli bir adım oldu. Yaşam Tasarım Merkezi – Ebru Demirhan ile yolum kesiştiğinde, hayatımın ve özümün bu derece pozitif yönde evrileceğinden habersizdim. Ebru Demirhan’dan Kuantum Danışmanlığı ve Şifa Eğitimi alarak mezun oldum. Yaşamıma katkısı çok büyüktür. Theta Healing Basic DNA eğitimimi tamamladıktan sonra, kutsal geometri ve semboller, karma ve ruhun yolculuğu, tüm dünya enerji modelleri, okültizm gibi bir çok derin bilgi barındıran Gizli İlimler Okulu’ndan (GİO) mezun oldum.

Hala aldığım eğitimlerin ileri seviye öğrencisi olmaya devam ediyorum.

 1. Kuantum Danışmanı
 2. HipnoKuantum
 3. Etkili ikna Eğitimi
 4. Theta Healing
 5. Kundalini Reiki Master
 6. Gizli İlimler Okulu- GİO8 Mezunu
 7. Gizli ilimler Uygulama Okulu öğrencisi
 8. Crescent Movement- 12. Görev
 9. Dişil Enerji Atölyesi
 10. Crescent Movement-Anka projesi
 11. Dövmeler ve Semboller
 12. Theta Healing Uygulama Atölyesi
 13. Hatha Yoga öğrencisi (yoga pozları ve nefes teknikleri)
YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL