Skip to content Skip to footer
Kuantum Danışmanı

Ceylan Akbaşlı

Ceylan-Akbasli-v2

25 Ocak 1982, İzmir doğumluyum. 9 Eylül Üniversitesi ingilizce işletme bölümünden mezun oldum. 2003 yılından beri özel sektörün içindeyim.

Çok sıkıntılı bir dönemimde, “bir şeylerin değişmesi şart!” serzenişiyle aldığım bilinçaltı seansları sonucunda, bana ve yaşamıma yansıyan muazzam değişimler yaşadım.

2021 yılında ‘farkında olarak’ yaşamaya başladığım yolculuğuma, Kundalini Reiki Master olarak adım attım. Yine 2021 yılında Ebru Demirhan’dan Kuantum Danışmanlığı eğitimi alarak Yaşam Tasarım Merkezi’nden 2022 yılında mezun oldum. Aynı yıl JAAS uygulayıcısı olarak sertifikamı aldım. Ayrıca okültik bilgiler, doğu/batı ezoterizmi, ruhun yolculuğu gibi konuları içeren Gizli İlimler Okulu (GİO) mezunuyum.

İçimdeki sevgiyi ve şifayı önce kendime, sonra ihtiyacı olan herkese yayabilmek, destek olabilmek, bu yolculukta beni en mutlu eden, en keyif veren konuların başına yerleşti.

Evrensel sistemin arka planda müthiş bir ahenkle işlediği gerçeğini kabulde olmaya, öğrendiklerimi, öğreneceklerimi, deneyimlerimi, bilgiyi ve şifayı paylaşmaya, her zaman, hep birlikte şifalanmaya niyet ediyorum.

 

Kuantum / Bilinçaltı Danışmanı

JAAS Uygulayıcısı

Kundalini Reiki Master

Gizli İlimler Okulu – GİO8 Mezunu

Gizli İlimler Uygulama Okulu öğrencisi

Crescent Movement – 12. Görev

Dişil Enerji Atölyesi

Semboller ve Dövmeler

Crescent Movement – Anka Projesi

Hatha Yoga öğrencisi (yoga pozları ve nefes teknikleri)

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL