Skip to content Skip to footer

Kuantum Danışmanı

Filiz Kağızman

Biyografi

1977 yılında Berlin’de doğdum. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce İsletme bölümünden mezun oldum. 2001 yılında Fransa’da L’Institute de Touraine’de ileri derece Fransızca dil eğitimi aldim. 2003 yılında L’Université Libre de Bruxelles’de Uluslararası Politika Master programını tamamladım. 2004 yılında Brüksel’de Procter & Gamble şirketine stajyer olarak girdim ve 2005 yılında Stratejik Satınalma Müdürü olarak ayni şirkette hayallerimin işine başladım. Çalışmaya devam ederken, 2006 yılında Solvay Business School’da Pazarlama ve Reklamcılık Yönetici Master programını tamamladım.

P&G’de çeşitli bölgesel ve global rollerde 11 yıl çalıştım, çok sayıda eğitim aldim, tecrübe edindim ve geliştim. Ayni dönem gençliğimden beri derin, sezgisel bir ilgi duydugum ve her fırsatta okuduğum, araştırdığım, eğitim aldığım konulara ilgim gün geçtikçe arttı. Anda kalabilme, bilinçli farkındalık, öze dönme ve i̇ç huzur gibi konular beni Kuantum ve Bilinçaltı çalışmaları ile  buluşturdu.

2012 yılında sevgili Ebru Demirhan’in Kuantum Danismanlik ve Şifa Uyumlaması eğitimini tamamlayarak Kuantum ve Bilinçaltı danışmanı oldum. 2021 yılında Yeditepe Universitesi’nden aldığım eğitim sonucu MEB onaylı Aile Danismanı oldum. Eylül 2022 itibariyle, Istanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim’de Sosyoloji Lisans bölümü son sınıftayım.

Yaşadığımız iyi ve kötü herşeyin altında yatan bilgelik ve insanlığın bu bilgeliğe uyanışı beni büyülemeye devam ediyor. Bu konuda hala büyük bir merakla öğreniyor, etrafıma öğretiyor ve öğrendiklerimi danışanlarıma uyguluyorum.

Eğitim

 • Çukurova Üniversitesi İsletme Bölümü Lisans
 • Institut De Touraine (Fransa) – Fransizca Dil Egitimi Programi
 • Université Libre de Bruxelles – Uluslararasi Politika Master Programi
 • Solvay Business School Brussels – Marketing and Advertising Master Programi
 • Istanbul Universitesi Acik ve Uzaktan Egitim – Sosyoloji Lisans Programi (4. Sinif)

Sertifikalar

 • Kuantum Danismani – Ebru Demirhan Egitimi
 • Aile Danismani – Yeditepe Universitesi Programi
 • Montessori Danismani – Yeditepe Universitesi Programi

ABOUT

I was born in 1977 in Berlin. In 2000, I graduated from the University of Çukurova, Department of Business Administration. In 2001, I studied advanced French language at L’Institute de Touraine in France. In 2003, I graduated from L’Université Libre de Bruxelles, Masters of Art in International Politics Program. In 2004 I started at Procter & Gamble as an intern and in 2005 I was hired as a Strategic Sourcing Manager. In 2006, while still working, I graduated from Solvay Business School, Executive Masters in Marketing & Advertising program.

I worked in various regional and global roles at P&G for 11 years, a company I always dreamed of working at. I gained experience, received world class trainings and evolved in the process. However during this time, my interest grew in the subjects that I had a deep, intuitive curiosity for since I was very young. I read, researched and attended trainings on these subjects at every opportunity. Subjects such as being present in the now, conscious awareness, transcending ego and unconscious thoughts, and inner peace brought me to quantum thinking  and subconscious studies and counseling. In 2012, I completed dear Ebru Demirhan’s Quantum Thinking and Healing Methodologies training and became a counselor. I attended Yeditepe University’s training in 2021 and became a MEB (Ministry of Education) certified Family Counselor. As of September 2022, I am in the final year of the Sociology Undergraduate online Program at Istanbul University.

The wisdom that underlies everything we experience and humanity’s awakening to this wisdom continues to fascinate me. I continue to learn about this subject with great curiosity, share it with the people around me and apply my learnings to those I counsel.

Contact Form

  YTM DANIŞMANLIK

  Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

  Ofis

  Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL