Skip to content Skip to footer

Herhangi bir kişiye ideal yatırım yolunun ne olacağını sorun ve çoğu zaman cevap gayrimenkul olacaktır. Durumun neden böyle olduğunu anlamak kolaydır, çünkü işin aslı şu ki toprak her geçen gün değeri artan bir metadır.

Günümüzde gayrimenkulün artan önemi ve çoğu insanın neden bunu geçerli bir yatırım seçeneği olarak gördüğü hakkında net bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Bir kişinin yatırımını en üst düzeye çıkarabilmesini ve büyük bir kar elde edebilmesini sağlamak için gerekli içgörülere sahip olan uzmanlara danışma ihtiyacını zorunlu kılar. Bunu yapmazsanız, kişi önemli miktarda para kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır ki bu kesinlikle ideal bir durum değildir.

Bizler için emlak koçluğu birçok nedenden dolayı acil bir ihtiyaçtır. Bu alan bir emlak koçu olarak becerilerinizin devreye gireceği yerdir, insanlar istedikleri içgörüleri elde etmek için size yöneleceklerdir.

Yani emlak koçu nasıl olunur konusuna girmeden önce konuşmamız gereken ilk şey… Bu alanda bir danışman ile çalışmaktır.

Yaşam Tasarım Merkezi danışmanlarımız ile bu alanda çalışmak için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

YAŞAM TASARIM MERKEZİ uygulamamızı yüklemek için
aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL