Skip to content Skip to footer
Numerolog, Mizaç Analisti

Gülriz Göçeoğlu

gulriz-goceoglu

Ben Gülriz Göçeoğlu,
11 Nisan 1980’ de İstanbul’da doğdum. Orta ve lise öğrenimimi Özel Beykent Kolejinde 2.lik ile tamamladıktan sonra 1998 yılında girdiğim Yeditepe Üniversitesi mühendislik fakültesi mimarlık bölümünden 2003 yılında mezun oldum. Aynı yıl  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Kentsel Tasarım yüksek lisans programına basladim ve 2006 yılında mezun oldum. Şu an halen Spiritüellik Okulu 3.sınıf öğrencisiyim.

Uzun süre kendi şirketimizde yöneticilik yaptıktan sonra evlenerek şehir değiştirdim. Kızlarım Beren ve Bade’nin doğumundan sonra 2018 yılında lise yıllarımdan bugüne dek her zaman ilgi alanıma giren şifa,  şifacılık, kuantum alan konularına ağırlık vererek eğitimler almaya başladım. 2019 yılında Sevgili Ebru ile kesişen yolda Kuantum Danışmanlık eğitimi alarak mezun oldum. Özellikle son 5 yıldır geceli gündüzlü aldığım eğitimler ile kendi yolculuğuma devam ederken desteğe ihtiyacı olan diğer canların yolculuğunda da onlara rehberlik ediyorum. Katkı olacağım ve katkı alacağım tüm canlarlar eşleşmeye ve şifaya niyetle🙏

 1. Kuantum
 2. DanışmanlıkKuantum Temel ve Master Eğitimi
 3. JAAS
 4. Spiritüel Dowsing
 5. DSHT İlahi Sistem Nur Şifası Uygulayıcılığı
 6. Temel ve ileri seviye
 7. Nümeroloji
 8. Temel ve ileri seviye Sarkaç Eğitimi
 9. Mizaç Analizi
 10. Nefes Koçlugu
 11. Profesyonel Yaşam Koçu
 12. Kadim Geleneklerle Bütünsel Sağlık Koçu
YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL