Skip to content Skip to footer

Numeroloji tamamen sayılarla ilgilidir. Özellikle sayıların ve onların yaşamınızdaki enerjik etkilerinin incelenmesidir. Numerologlara (numerolojiyle uğraşan insanlar) göre, sayıların sayısal değerlerinden çok daha derin bir anlamı vardır ve bu benzersiz özellikler, gelecekteki olaylar ve hatta yaşam amacınız hakkında fikir verebilir.

“Kilidi açıldığında size neden burada olduğunuzu, karşılaştığınız zorlukların neler olduğunu söyleyebilecek ve hayatın çılgınlıklarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olabilecek gizli bir kod olduğunu hayal edin. Bu kod, neden belirli bir insanı çektiğinizi ve neden hayatınızın belirli alanlarıyla mücadele ettiğinizi açıklayabilir. Hatta gizli kaderinizi bile ortaya çıkarabilir” diyor 25 yıllık deneyime sahip usta bir numerolog Josh Siegel.

İlginizi mi çekti? Yalnız değilsiniz.
Yaşam Tasarım Merkezi danışmanlarımız ile bu alanda çalışmak için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak bize ulaşabilirsiniz.

YAŞAM TASARIM MERKEZİ uygulamamızı yüklemek için
aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL