Skip to content Skip to footer

ThetaHealing® Tekniği, Vianna Stibal tarafından 1995 yılında sağlığa dönüş yolculuğu sırasında yaratıldı. ThetaHealing Tekniği, Her Şeyin Yaratıcısına yaklaşırken zihni, bedeni ve ruhu geliştirmek amacıyla manevi bir felsefeden yararlanan bir meditasyon tekniğidir.

Bu, Yaratıcıya odaklanmış bir duadır ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu, sınırlayıcı inançlarınızı temizlemeniz ve hayatı olumlu düşüncelerle yaşamanız, yaptığımız her şeyde erdemleri geliştirmenize olanak tanır. ThetaHealing Tekniği meditasyon ve dua yoluyla olumlu bir yaşam tarzı, refah ve bolluk yaratır.

Gerçek “işi” yapmak için Her Şeyin Yaratıcısının koşulsuz sevgisine güvenerek kişinin kendi doğal sezgisini nasıl kullanacağını öğretir. “Teta” ve “delta” beyin dalgasını (fizik ve kuantum fiziğini birleştiren) kullanan odaklanmış duayla, Var Olan Her Şeyin Yaratıcısının anında fiziksel ve duygusal refah yarattığına gerçekten tanık olabileceğinize inanıyoruz.

ThetaHealing Tekniği aracılığıyla sezgisel yeteneklerin, anlık değişiklikler, fiziksel ve duygusal refah sağlamak için kullanılabileceğini öğrendik.

Yaşam Tasarım Merkezi danışmanlarımız ile bu alanda çalışmak için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

YAŞAM TASARIM MERKEZİ uygulamamızı yüklemek için
aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL