Skip to content Skip to footer

Vizyon Panosu

Vizyon Panosu

Vizyon Panosu, yeni yıla girerken kişisel hayallerimizi ve hedeflerimizi görselleştirmek için kullanılan bir araçtır. Bu panoda, gelecek yılın vizyonunu yansıtmak üzere çeşitli görseller, yazılar ve semboller yer alır. Bu materyaller, bize ilham veren, değer verdiğimiz ve hayallerimizle örtüşen dergi
ve gazetelerden seçilerek panoya eklenir.

Vizyon Panosu oluşturmak, bilinçaltımızın semboller ve mesajlar aracılığıyla hedeflerimize odaklanmamıza yardımcı olur. Bu süreç, dileklerimizi ve niyetlerimizi akıl ve kalp uyumunda tutmamıza olanak tanır. Akıl ve kalp arasında bir uyumsuzluk olduğunda, niyetlerimizin gerçekleşmesi zorlaşır.

Vizyon Panosuoluşturarak, bu iki önemli unsuru uyum içinde çalışacak şekilde bir arayagetiririz. Bu yöntem, bilinçaltımızın şimdi ve geleceği bir bütün olarakgörmesine ve bize bolluk, bereket ve huzur getirecek ortamları yaratmamıza yardımcı olur.


Ebru Demirhan ve Şebnem Toker’in Kız Çocuklarını Koruma Derneği adına ortaklaşa gerçekleştirecekleri “Vizyon Panosu” çalışması için 24 Aralık 2023 Pazar günü saat 20:00’da Zoom da buluşuyoruz.

Kız Çocuklarını Koruma Derneğine minimum 250 TL (daha fazlası da olabilir 🥰) bağış yaparak ve Yaşam Tasarım Merkezi uygulamamızı yükleyerek çalışmamıza katılabilirsiniz.


Aşağıdaki hesap numaramıza ücreti ilettikten sonra dekontu 0850 840 11 19 numaralı Whatsapp hattımıza göndermeniz, Yaşam Tasarım Merkezi uygulamamızı yüklemeniz ve bu formu doldurmanız kesin kayıt için gereklidir.

Ebru Demirhan Bilgiç
IBAN TR22 0003 2000 0000 0027 373798
Türk Ekonomi Bankası Maslak Sanayi Şubesi

Detaylı bilgi için bize 08508401119 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 


Şifa olsun,
Yaşam Tasarım Merkezi

YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL