Skip to content Skip to footer
YAŞAM TASARIM MERKEZİ KUANTUM DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ AYDINLATMA METNİ

 

EĞİTİM KAPSAMI :

Öğrencilerin, bireysel gelişimlerine ve dönüşümlerine destek vermek ve tam donanımlı birer Kuantum Danışmanlık Koçu olarak bilinçaltı seanslarını yapmalarına imkan vermektir.

 

EĞİTİMİN SÜRESİ : 10 ay

EĞİTİM MODELİ : Online

 

 1. Kuantum Danışmanlık Eğitim Programı online olarak, belirlenen tarih ve zamanlarda yapılacaktır. Eğitim takvimi web sitemizde Programda herhangi bir değişiklik olması halinde gerekli bildirim kurumumuzca yapılacaktır.
 2. 10 ay/20 ders şeklinde planlanan eğitim programına tam katılım Herhangi bir nedenden dolayı katılım yapılamadığında dersin paylaşılacak kayıt üzerinden izlenmesi katılımcının sorumluluğudur.
 3. Tüm eğitimler kaydedilecek ve sadece katılımcıların ulaşabileceği kapalı bir platformda 1 yıl süre ile katılımcılarla paylaşılacaktır.
 4. Eğitim esnasında seansı yapılan danışanların/katılımcıların özel hayatlarına ait bilgiler öğrenciler ve kurumumuz tarafından gizli tutulacaktır. Katılımcı, eğitim sürecinde diğer katılımcılarla veya danışanlarla ilgili olarak öğrendiği kişisel veri ve bilgileri saklamak, paylaşmamak ve ifşa etmemekle yükümlüdür. Aksi durumda ilgili katılımcıya eğitim tutarında cezai şart uygulanması yanı sıra katılımcı hakkında cezai ve hukuki yollara başvurulması Yaşam Tasarım Merkezi’nin inisiyatifindedir.
 5. Eğitim sırasında ve eğitim kapsamında katılımcılarla paylaşılan yazılı, sözlü, görsel içerik ve dokümanların telif ve yayım hakkı Yaşam Tasarım Merkezi’ne Katılımcı, kendisi ile eğitim kapsamında paylaşılan yazılı, sözlü, görsel içerik ve dokümanları hiçbir şart altında paylaşamaz, çoğaltamaz, yayamaz, eğitim kapsamında öğrendiği teknik ve uygulamaları Yaşam Tasarım Merkezi’ne atıf vermeden kullanamaz ve paylaşamaz. Bu maddenin ihlali halinde Yaşam Tasarım Merkezi ilgili katılımcıdan eğitim tutarında cezai şart talep eder. Cezai şart yanı sıra ilgili katılımcı hakkında cezai ve hukuki yollara başvurulması Yaşam Tasarım Merkezi’nin inisiyatifindedir.
 6. Sadece yukarıdaki yazılı şartları yerine getiren, program ücretinin tamamını ödemiş olan ve eğitimin tamamlanmasını takiben Yaşam Tasarım Merkezi bünyesindeki stajlara katılan ve yapılacak sertifika sınavını başarı ile geçenler Kuantum Danışmanlığı sertifikasını almaya hak kazanırlar. Uluslararası sertifika için tüm sürecin tamamlanmasını takiben sertifika bedelinin ödenmesi gerekmektedir.
 7. Eğitim tamamlanmadan ve sertifika almadan Tam Bireysel Çalışma ve Grup Çalışması yapılamaz.
 8. Kurumumuz herhangi bir bilginin, eğitimin, öğretinin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kuantum Danışmanlığı Sertifikası alan kişiler yaptıkları tüm çalışmaların sonuçlarından tamamen kendileri sorumludur.

 1. Anoreksiya, şizofreni, manik depresif, bipolar, sara, blumia, şizoid, otizm, down sendromu teşhisi konmuş danışanlara seans yapılmaması Eğitim kurumuna ve uygulayıcıya bahsi geçen tanılar hakkında eksik veya yanlış bilgi verilmesi sebebiyle eğitim ve seans sözleşmesi yapılması durumunda eğitim / seans verildiği taktirde kurum alacağa hak kazanmış olacak ancak eksik ve yanlış bilgi sebebiyle oluşan hukuki sorumluluğu kabul etmeyecektir.
 2. Seanslar kişilere 18 yaştan itibaren doğrudan 18 yaş altında ebeveyn gözlemi ve katılımı ile yürütülecektir.
 3. 10 ay/20 ders süren Kuantum Danışmanlığı eğitiminin toplam bedeli 000 TL’dir.

Akreditasyonlu sertifika ilave bedeli 1.000 TL’dir. Ödeme detayları sözleşmenin alt kısmında buna uygun olarak belirtilecektir.

 1. Katılımcının, satın alınan eğitim dönemi süresince derslere katılım sağlayıp sağlamaması kendi sorumluluğunda olup; eğitimlere katılmamak, ödeme yapmamak için mazeret sayılmaz.
 2. Kuantum Danışmanlığı Sertifikası sadece yetkinliği

 

Ödeme Detayları:

Ödeme Tutarı: 50.000 + KDV Akredite sertifika talebi: EVET / HAYIR

EBRU DEMİRHAN

YAŞAM TASARIM MERKEZİ KUANTUM DANIŞMANLIĞI YEMİNİ

 • Bilgilerimi yalnızca iyilik için kullanacağıma,
 • Önce kendimi tanımak ve geliştirmek için zaman ayıracağıma,
 • Sadece benden yardım isteyenlere destek olacağıma,
 • Kişilerin alanına saygı duyacağıma ve bilgilerini güvenle saklayacağıma,
 • Tanrıcılık oynamayacağıma ve haddimi bileceğime,
 • Enerji hırsızlığı yapmayacağıma,
 • Evrensel yasalara uyacağıma,
 • Alma – verme döngüsünü aksatmayacağıma,
 • Kişilerin ne olursa olsun seçimlerine saygı duyacağıma,
 • İnsanları olduğu gibi kabul edeceğime,
 • Danışanımın gerektiği kadar yanında yürüyeceğime,
 • Tekamülün her aşamasına saygı duyacağıma YEMİN EDERİM
YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL