Skip to content Skip to footer

Yaşam Tasarım Merkezi Kurumsal Akademi

Değişen dünya düzeniyle uyumlanmak ile ilgili firmaların, eğitim ihtiyaçlarında da bazı değişiklikler olduğunun farkındayız. Kurumsal kimlik çok fazla bileşene sahiptir; çalışanlar, müşteriler, beklentiler, vizyon, tedarikçiler, sektör, rakipler. Bu dinamikler arasında uyum ve birliğe ihtiyaç vardır. Her kurumun süreci birbirinden farklıdır. Eğitimlerimiz ve seminerlerimiz kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenir.

Seminerler ile belli konularda bilgi aktarabildiğimiz gibi çalışan ve yönetim kademelerine de birlikte ya da ayrı ayrı gruplar halinde uygulama içeren eğitimler sunmaktayız.

Siz başarı yolunda ilerlerken en değerli yatırımınız olan çalışanlarınıza ve kurumunuza destek olmaktan mutluluk duyacağız. Başarı yolunda kendini tanımanın, doğru iletişim ve bakış açıları üretmenin, uyumlu bir ekip yaratmanın, amaca hizmet eden bilinçaltı inanç kalıpları geliştirmenin açacağı yollara ve faydalara birlikte şahit olalım.

Referanslarımız

kurumsal-referanslar
YTM DANIŞMANLIK

Yaşam Tasarım Merkezi, Eğitmen, Yazar Ebru Demirhan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezin kuruluş amacı, bireylere ve kurumlara kişil gelişim ve ekip uyumu yolculuklarında destek olmaktır.

Ofis

Küçükyalı Mah. Cumhuriyet Cad. No:11 34840 Maltepe/İSTANBUL